• Свеж
4 Абсорбента Керамички Пијалок Подлоги Со Плута Назад, Уметник Дизајниран, 4 Квадратни Подлога Во Собата, Штити Маса, Голема Домаќинство Подарок
zoom_in

4 Абсорбента Керамички Пијалок Подлоги Со Плута Назад, Уметник Дизајниран, 4 Квадратни Подлога Во Собата, Штити Маса, Голема Домаќинство

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Керамиката ја апсорбира водата и ги штити вашите површини Одржливиот грб од плута е еколошки, останува ставен и ги одржува површините безбедни. Голем дијаметар од 4 инчи е совршена големина за повеќето чаши, чаши и чаши. Спарете ја вашата омилена шолја за кафе, шише со вода, детска шолја, коктел или чаша за вино. Апсорбирачката керамика го спречува вашето стакло да се држи до површината. Лесно се чисти со влажна крпа. Одлична идеја за : водителка, затоплување на куќата, роденден, празници, тешко за задоволување на сите видови. Кој вели дека не можете да ја вклучите уметноста во вашите секојдневниitуали? Додека керамичките подлоги служат како работни коњи за заштита на вашите маси, тие се главни играчи кои придонесуваат за вашиот декор на масата и целокупниот амбиент на вашата куќа. Подлогите можат да бидат суптилно поздравување на вашите спомени, стил на дизајн или смисла за хумор. Мали парчиња од која било порака што сакате да ја пренесете, поставени стратешки околу вашиот простор. Тие се лесни за чистење, лесни за чување и се најлесниот дел од декорот за вклучување и излегување. Тоа е победа/победа кога уметноста ја исполнува практичноста.

Поврзани производи..