• Свеж
СОИМИС 13 парчиња Торта За Денот На Независноста Топерс Хартија Славеничка Торта За Забави Вметнете Картички
zoom_in

СОИМИС 13 парчиња Торта За Денот На Независноста Топерс Хартија Славеничка Торта За Забави Вметнете Картички

DEN 119.68

Стока
check Во продавницата

Одлично за украсување торта, кекс и други партиски десерти Погоден За Денот На Американската Независност, фестивалски забави, банкети и други свечени или personal собири. Со изборот на торта, вашата торта може да изгледа поубаво и повкусно. Едноставниот дизајн на колачи создава атмосфера за освежување во вашата тематска забава. Одлични додатоци за кекси, колачи и секое јадење што сакате да го декорирате. Одлично за украсување торта, кекс и други партиски десерти. Погоден За Денот На Американската Независност, фестивалски забави, банкети и други свечени или personal собири. Со изборот на торта, вашата торта може да изгледа поубаво и повкусно. Едноставниот дизајн на колачи создава атмосфера за освежување во вашата тематска забава. Одлични додатоци за кекси, колачи и секое јадење што сакате да го декорирате. Описако Треба да се подготвите За Забавата За Денот На Американската Независност, така што оваа тема дизајн на торта ќе ја направи вашата торта поинтересна. Тие се совршени украси за оваа тематска забава и погодни за банкети и други свечени или personal собири.Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Хартија-Големина : 20. 04во - едноставните дизајнерски избори за торта создаваат освежувачка атмосфера во вашата тематска забава.- Одлични додатоци за кекси, колачи и секое јадење што сакате да го декорирате.

Поврзани производи..