• Свеж
VXB Бренд Јапонија MJC-55CSK - EWH 20mm до 30mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:30mm Должина Спојување: 78 Спојување Надворешниот Дијаметар: 55
zoom_in

VXB Бренд Јапонија MJC-55CSK - EWH 20mm до 30mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:30mm Должина Спојување:

DEN 7352.32

Стока
check Во продавницата

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 20мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 30мм. Должина На Спојување : 78. Спојување Надворешен Дијаметар : 55. 7-15 дена превозот. БРЕНД VXB, Nbk Јапонија MJC-55 CSK-EWH 20mm до 30mm Jaw-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-55 CSK - EWH 20mm до 30mm флексибилна Спојка од Типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 20ммспојка Со 2 Дијаметар : 30ммспојка Должина : 78појка Надворешен Дијаметар : 55материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)55307814210, 5 M6/M513/8 NBK Јапонија MJC-55 CSK-EWH 20mm до 30mm флексибилна Спојкамјц-55 CSK-EWH-20мм-30мм.

Поврзани производи..