• Свеж
ајде адресар тенок наследство зелена 090055
zoom_in

ајде адресар тенок наследство зелена 090055

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Големина : 2,7 х 5,8 х 0,6 инчи (69 х 147 Спецификации : Крем хартија со индекси. Земја на Потекло : Обединетото Кралство. Карактеристики : премиум тетратка која наликува на традиционален дневник на лет со корица која се чувствува како луксузна вистинска кожа и има врежано лого од златна фолија. Ова е фонтана пенкало пријателска крем-боја книга со хемиско пенкало и тенок џеб за чување, а тетратката има златна фолија олицетворение На брендот Ајде. Големина : 2,7 х 5,8 х 0,6 инчи (69 х 147. Спецификации : Крем хартија со индекси. Земја на Потекло : Обединетото Кралство. Карактеристики : премиум тетратка која наликува на традиционален дневник на лет со корица која се чувствува како луксузна вистинска кожа и има врежано лого од златна фолија. Ова е фонтана пенкало пријателска крем-боја книга со хемиско пенкало и тенок џеб за чување, а тетратката има златна фолија олицетворение На брендот Ајде. Оваа премиум тетратка потсетува на традиционалниот дневник на лет, со оригинален кожен капак и врежано лого од златна фолија. Ова е фонтана пенкало пријателска крем-боја книга со хемиско пенкало и тенок џеб за чување, а тетратката има златна фолија олицетворение На брендот Ајде.

Поврзани производи..