• Свеж
ЛЕВЛО Симпатична Панда Козметичка Торба За Шминка Подароци Инспирирани Од Панда Вие Сте Похрабри Посилни Попаметни Отколку Што Мислите Торбичка За Торбичка Со Па?
zoom_in

ЛЕВЛО Симпатична Панда Козметичка Торба За Шминка Подароци Инспирирани Од Панда Вие Сте Похрабри Посилни Попаметни Отколку Што Мислите

DEN 159.84

Стока
check Во продавницата

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на абење, удобен, не е лесен за замаглување на топката удобен за носење. Мерења : Торба За Шминка : 23см (9.05 инчи)*17см (6. Козметичката кеса прифаќа 3Д печатење и не е лесно да исчезне. Нашата тоалетна торба е разноврсна ставка што е популарна како козметичка чанта, торба за шминка, торба за пазарење,торба за спојки. Печатете Инспиративни Информации "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПОСИЛНИ отколку ШТО изгледате ПОПАМЕТНИ отколку што мислите и САКАНИ повеќе отколку што знаете" совршен и значаен подарок за обожавателите на панди, Љубител на Панди , Чувар на Зоолошката Градина!. Совршен Дизајн и Модни модели : можете да и дадете на вашата сестра, пријателка, баба,братучетка, мајка, тетка, ќерка, учителка, медицинска сестра, лекар, сопруга, семејство и секого. Носете го насекаде забави и погоден за секоја пригода. Овој подарок ќе ви дојде убаво презентиран во вреќата за замрзнување , која е строго заштитена од каква било штета за време на транспортот. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница. Ние сме специјализирани за чорапи , козметичка торба,торбичка,лажица,шамија за кучиња , крпа, правење крпи за перници.

Поврзани производи..