• Свеж
Медуза Грчки Мит Суштество Пластична Шолја За Кафе Со Капак Двојна Изолација Дизајн Патување Чаша
zoom_in

Медуза Грчки Мит Суштество Пластична Шолја За Кафе Со Капак Двојна Изолација Дизајн Патување Чаша

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Пластика Материјал за заштита на животната средина, многу безбеден, отпорност на висока температура. Лесно се чисти и може да се користи постојано. Пред употреба, попарете го внатрешниот ѕид со врела вода. Оваа шолја за кафе е многу погодна за носење, идеална за носење наоколу по цел ден активности на отворено, состаноци, службени патувања, патувања итн. Двослојниот дизајн на оваа шолја за кафе може да биде добро изолиран, што е многу погодно за ладни пијалоци и топли пијалоци, а дното на чашата има дизајн што не се лизга за да спречи случајно лизгање на чашата. Можете исто така да го направите одличен подарок за семејството или пријателите. Материјал за заштита на животната средина, многу безбеден, отпорност на висока температура. Лесно се чисти и може да се користи постојано. Пред употреба, попарете го внатрешниот ѕид со врела вода. Оваа шолја за кафе е многу погодна за носење, идеална за носење наоколу по цел ден активности на отворено, состаноци, службени патувања, патувања итн. Двослојниот дизајн на оваа шолја за кафе може да биде добро изолиран, што е многу погодно за ладни пијалоци и топли пијалоци, а дното на чашата има дизајн што не се лизга за да спречи случајно лизгање на чашата. Можете исто така да го направите одличен подарок за семејството или пријателите.

Поврзани производи..