• Свеж
Внатрешни Стационарни Велосипеди Велосипед За Вежбање За Домашна Теретана Со Ленти За Отпорност На Рацете И Монитор На Срцето 8 Нивоа Прилагодлива Магнетна Отпорн
zoom_in

Внатрешни Стационарни Велосипеди Велосипед За Вежбање За Домашна Теретана Со Ленти За Отпорност На Рацете И Монитор На Срцето 8 Нивоа Прилагодлива

DEN 1576.00

Стока
check Во продавницата

●8 Нивоа Прилагодлива Магнетна Отпорност● : овој магнетски велосипед за вежбање е компатибилен со различна сила на тренингот за не само различна возрасна група од почетник до професионална и различна, туку и различна фаза од вашето вежбање(загревање до напорен тренинг) поради 10 нивоа на прилагодување на магнетната отпорност Магнетното тркало се разликува од традиционалното тркало со синџир, така што овој велосипед за вежбање обезбедува непречено и тивко искуство во возењето. ● Ленти За Отпорност На раката€ : вградените Ленти за Отпорност на Раката за вежбање велосипед дизајнирани за тренинг за јачина на горниот дел од телото. Велосипедот за вежбање стационарен содржи јажиња за затегнување,можете да правите вежби за раце додека возите велосипед, координацијата и рамнотежата на телото се одржуваат за време на вежбањето. ●Designономски Дизајн На Седиштето● : Седиштето што се прилагодува На Висината меѓу 7 дела значи дека велосипедот за вежбање одговара на повеќето корисници со различна висина. Екстра големата перница за седишта и потпирачот за грб се направени од сунѓер со висока густина за да се ослободи притисокот, така што велосипедот за вежбање е во мирување, осигурувајќи дека имате удобно искуство во возењето долго време. +3 Режими Дизајн+Транспортни Тркала● : овој преклопен велосипед за вежбање има 3 режими-целосно преклопен, исправен и лежечки, лесно се трансформира од и исправен во лежечки велосипед со прилагодување на рачката.

Поврзани производи..