• Свеж
Петок Вечер Роденден Материјали Сет-10-Деца Фанкинг Ноќ Тема Партија вклучува Банер,плочи,торта топпер,кекс топер,ножеви,вилушка, лажица,салфетка,маса покритие,Фол?
zoom_in

Петок Вечер Роденден Материјали Сет-10-Деца Фанкинг Ноќ Тема Партија вклучува Банер,плочи,торта топпер,кекс топер,ножеви,вилушка, лажица,салфетка,маса

DEN 463.84

Стока
check Во продавницата

[ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ] : - 1 парчиња Банер ЗА "СРЕЌЕН РОДЕНДЕН" Во петок Навечер, 10 парчиња 7 инчни чинии, 10 парчиња 9 инчни чинии, 1 парчиња топер за торта, 24 парчиња топер за кекси, 10 парчиња лажица, 10 парчиња вилушка, 10 парчиња ножеви, 20 парчиња салфетка, 1 парчиња покривка за маса, 5 парчиња Балони Од Фолија Во петок Навечер, можете да лесно ЗАБАВУВАЈТЕ 10 гости и извадете ја грижата од планирањето на забавата [Најдобар ПОДАРОК за ВАШЕТО ДЕТЕ] : - овој комплет украси за забави Во петок Навечер има уникатен дизајн, погоден за детски роденденски забави и обожавател на Петок Навечер. Што ќе ве натера вие и вашите пријатели да имате незаборавна и возбудлива забава. [Висок КВАЛИТЕТ И ЕКО-ПРИЈАТЕЛ] : - сетот за роденденски забави Во петок навечер е изработен од висококвалитетни материјали, безбедни и нетоксични, еднократно, лесни и не се лесни за кршење, издржливи и цврсти, апсолутно безбедни за вашите деца и вашите млади гости на забавата. [СОВРШЕНИТЕ ФАВОРИЗИРАЊА за ЗАБАВИ] : - тематските забави Во петок Навечер се погодни за детски забави, роденденски забави, забави со пријатели,празници и други поврзани прилики за забави со цртани филмови, овие цврсти резерви за украсување забави можат да ги задоволат вашите различни потреби за пригоди и да донесат радост за вашата внимателно подготвена забава. [Задоволителна Услуга За Клиенти] : - ако имате некаква несреќа во врска со ова купување, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ветуваме решавање за вас во рок од 24 часа. [ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ] : - 1 парчиња Банер ЗА "СРЕЌЕН РОДЕНДЕН" Во петок Навечер, 10 парчиња чинии од 7 инчи, 10 парчиња чинии од 9 инчи, 1 парчиња топер за торта, 24 парчиња топер за кекси, 10 парчиња лажица, 10 парчиња вилушка, 10 Парчиња Ножеви, 20 парчиња салфетка, 1 парчиња покривка за маса, 5 парчиња балони од фолија во петок навечер, лесно МОЖЕТЕ ДА ЗАБАВУВАТЕ 10 гости и да ја извадите грижата од планирањето на забавата. [Најдобар ПОДАРОК за ВАШЕТО ДЕТЕ] : - овој комплет украси за забави Во петок Навечер има уникатен дизајн, погоден за детски роденденски забави и обожавател на Петок Навечер. Што ќе ве натера вие и вашите пријатели да имате незаборавна и возбудлива забава. [Висок КВАЛИТЕТ И ЕКО-ПРИЈАТЕЛ] : - сетот за роденденски забави Во петок навечер е изработен од висококвалитетни материјали, безбедни и нетоксични, еднократно, лесни и не се лесни за кршење, издржливи и цврсти, апсолутно безбедни за вашите деца и вашите млади гости на забавата. [СОВРШЕНИТЕ ФАВОРИЗИРАЊА за ЗАБАВИ] : - тематските забави Во петок Навечер се погодни за детски забави, роденденски забави, забави со пријатели,празници и други поврзани прилики за забави со цртани филмови, овие цврсти резерви за украсување забави можат да ги задоволат вашите различни потреби за пригоди и да донесат радост за вашата внимателно подготвена забава.

Поврзани производи..