• Свеж
3 во 1 Мултифункционална Четка За Чистење, Повеќенаменска Празнина Во Шишиња Мал Капак За Шишиња Детали Четка За Чистење Слама Алатки Четка За Чистење Пукнатини Доа
zoom_in

3 во 1 Мултифункционална Четка За Чистење, Повеќенаменска Празнина Во Шишиња Мал Капак За Шишиња Детали Четка За Чистење Слама Алатки

DEN 1368.00

Стока
check Во продавницата

?Четка за Чистење 3 Во 1 : нашата четка за чистење е составена од три дела : ?Четка во форма на буквата у : одговара на устата на чашата за чистење на тврдоглавите дамки околу устата на чашата ?Четка За јаз : Исчистете ги тесните жлебови на внатрешниот ѕид на капакот на чашата. Аголна четка со тврди влакна : Отстранете ја нечистотијата во аголниот жлеб на садот. Доаѓа со четка за морков!!!!. ?Материјал и Квалитет : Изработени од висококвалитетни СТОМАЧНИ + ПП+ПЕТ+силика гел, цврсти и издржливи и можат да издржат температури до 80°C, силни и носливи, перат и безбедни, не е лесно да се скршат. ?Внимателен Дизајн : Мал и исклучителен. Во исто време, може да се ротира 180°и да се замени, е мал и брз, лесен за промена, со висечки дупки, може да се закачи кога не се користи и е погодно складирање. ?Лесно За Чистење : четката за чистење на устата на шишето е нежна на која било површина и нема да му наштети на чистењето на вашето домаќинство. И тој е специјализиран за перење длабоки жлебови, празнини и агли. Четката е силна во деконтаминација и лесна за чистење, само исплакнете со вода и брзо исушете ја. ?Широка Примена : Погоден За сите чаши и шишиња, како што се чаши, чаши, шишиња со млеко, спортски чаши, чаши за вино, чаши, чаши, капаци за термос чаши итн. Може да се користи и за котлиња, капаци од котел, чинии, цуцли итн. 3 во 1 Мултифункционална Четка за Чистење ?Внимателен Дизајн : Ротирани 180° и заменети, мали и брзи, лесни за промена, со висечки дупки, може да се закачат кога не се користат и практично складирање.

Material:
ABS+PP+PET+silica gel
Color:
Gray/Blue/Green
Weight:
35g(with box)
Size:
3.4*1.6*11.4cm
Package Includes:
1/3/6 * Multifunctional Cleaning Brush + Comes with a carrot brush!!!! :

Поврзани производи..