• Свеж
Заштитно Куќиште алапмк за 15,6 Дел Инспирон 15 7590 7591 5590 5598/Географска Ширина 5500 5501 5510 5511 5520/Востро 15 5590 7590/Прецизност 3540 3541 3550 3551 3560[не одговара на инспирон 15 2-во-1 7590], Цр
zoom_in

Заштитно Куќиште алапмк за 15,6 Дел Инспирон 15 7590 7591 5590 5598/Географска Ширина 5500 5501 5510 5511 5520/Востро 15 5590 7590/Прецизност

DEN 367.84

Стока
check Во продавницата

Овој Случај Dell Inspiron 15 7590 7591 не е универзална торба за лаптоп, секој случај е погоден само за некои особено лаптоп modelsIt е специјално дизајниран за 15.6" Леново Идеапад 3и 15 внатрешниот слој мек кашмир може подобро да го заштити лаптопот. Уникатниот дизајн со две еластични гумени ленти може ефикасно да го реши проблемот со лабавиот капак во процесот на користење на лаптопот (овој случај не поддржува "модел На Таблет"). Уникатен дизајн на лагер за ладење на лаптопот,овој случај не влијае на дисипацијата на топлина на лаптопот.Нашата продавница има 500 + случаи на модели на лаптопи, пребарувајте повеќе случаи на модели на лаптопи,ве молиме пребарувајте "алапмк + модел на вашиот лаптоп". Овој Случај Dell Inspiron 15 7590 7591 не е универзална торба за лаптоп, секој случај е погоден само за некои особено лаптоп models.It е специјално дизајниран за 15.6" Леново Идеапад 3и 15 внатрешниот слој мек кашмир може подобро да го заштити лаптопот. Уникатниот дизајн со две еластични гумени ленти може ефикасно да го реши проблемот со лабавиот капак во процесот на користење на лаптопот (овој случај не поддржува "модел На Таблет"). Уникатен дизајн на лагер за ладење на лаптопот,овој случај не влијае на дисипацијата на топлина на лаптопот.Нашата продавница има 500 + случаи на модели на лаптопи, пребарувајте повеќе случаи на модели на лаптопи,ве молиме пребарувајте "алапмк + модел на вашиот лаптоп". Тој е компатибилен само со следниве модели : .6 инчен Дел Инспирон 15 7590 i7590 i7590-7865 BLK-PUS/Dell Inspiron 15 7591 лаптоп(не е компатибилен со 15.6 инчен dell inspiron 15 2-во-1 7590 7591/инспирон 15 7501 7500 7510 7580 7570 7572 7560 7557 7548 7547 7537).6 инчен Дел Инспирон 15 5590/Дел Инспирон 15 5598 Лаптоп(не е компатибилен со 15.6 инчен дел инспирон 15 5593 5594 5580 5585 5583 5584 5501 5505 5508 5502 5509 5510 5515 5518).

Поврзани производи..