• Свеж
Doitool 1 Постави сечило за сечила мулти -намена алатка Универзални алатки Дисмантски дискови за сечење дискови за мелење на диск за мелење на тркалото за мелење елект?
zoom_in

Doitool 1 Постави сечило за сечила мулти -намена алатка Универзални алатки Дисмантски дискови за сечење дискови за мелење на диск за

DEN 260.64

Стока
check Во продавницата

Дискови за сечење на смола : Изработката на производот е во ред, поставката е точна и може да биде издржлива за некое време Вежба за сечење на тркалото : Со практични функции, може да ви помогне да се намалите брзо и да ја подобрите вашата работна ефикасност. Дискови за сечење за мелница за агол : Лесно за инсталирање и употреба, може да донесе поголема погодност за вашата работа. Исечен диск : Производот е во многу прилики, погоден за употреба во домови, студија и продавници. Алатка за сечење метал : Се прави преку фино обработка, ефикасно и издржливо и може брзо да ја заврши работата за сечење. Дискови за сечење на смола : Изработката на производот е во ред, поставката е точна и може да биде издржлива за некое време. Вежба за сечење на тркалото : Со практични функции, може да ви помогне да се намалите брзо и да ја подобрите вашата работна ефикасност. Дискови за сечење за мелница за агол : Лесно за инсталирање и употреба, може да донесе поголема погодност за вашата работа. Исечен диск : Производот е во многу прилики, погоден за употреба во домови, студија и продавници. Алатка за сечење метал : Се прави преку фино обработка, ефикасно и издржливо и може брзо да ја заврши работата за сечење. Пакетот вклучува 40 парчиња за сечење 2 x шрафцигери 8 x мандери карактеристики - боја : парчиња за сечење на сребро. - Материјал : Брго брзина челик, кружен сечење на метал со дијаманти. - Големина : 2,50x2.08 инчи со голема брзина на челик. - Ова е ефикасна и практична алатка што ќе ги задоволи вашите потреби многу добро сечење дискови.

Поврзани производи..