• Свеж
Романтична Лента За Кожа Во Париз Организатор Послужавник За Сервирање Со Рачки Декоративен Послужавник За Домашна Кујна Дневна Соба
zoom_in

Романтична Лента За Кожа Во Париз Организатор Послужавник За Сервирање Со Рачки Декоративен Послужавник За Домашна Кујна Дневна Соба

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Кожа Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од кожа, не е лесен за бледнее, многу издржлив. Дизајн : фиоката за сервирање е дизајнирана со рачка, што е погодно за да ја преместите оваа фиока на други места. Мултифункционален послужавник, одличен додаток за домашен декор. Големина : Должина на кожен послужавник : 13,6 инчи, Ширина : 8,9 инчи, Висина : 1,9 инчи, дизајн со голем капацитет, лесно може да собере овошје, personal предмети итн. Прилика : Стилски декоративни коцки се погодни за различни прилики во секојдневниот живот, кујна, дневна соба, канцеларија итн., уникатен дизајн, нека добиете повеќе комплименти. Совршен Подарок : Персонализираните украсни послужавници се совршени како подароци за вашето семејство и пријатели На Нова година, Денот на Благодарноста, Божиќ, роденден, импресивни подароци. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од кожа, не е лесен за бледнее, многу издржлив. Дизајн : фиоката за сервирање е дизајнирана со рачка, што е погодно за да ја преместите оваа фиока на други места. Мултифункционален послужавник, одличен додаток за домашен декор. Големина : Должина на кожен послужавник : 13,6 инчи, Ширина : 8,9 инчи, Висина : 1,9 инчи, дизајн со голем капацитет, лесно може да собере овошје, personal предмети итн.

Поврзани производи..