• Свеж
3дроза Слика На Машки Дипломиран, Машина За Пишување, 2022, Диплома. - Може Ли Поладно Шише Заврши
zoom_in

3дроза Слика На Машки Дипломиран, Машина За Пишување, 2022, Диплома. - Може Ли Поладно Шише Заврши

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Стилски Може Поладна Обвивка-Големина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце заштитени. Велкро прилагодлив изолатор за пијалоци одговара на лименки и шишиња : 12oz, 16oz, 24oz, високи лименки за момчиња. Слика отпечатена од двете страни и се обвиткува наоколу. Ги штити вашите раце. Чувајте ги пијалоците ладни или топли подолго време. Рамен кога не се користи, лесно се вклопува во џебови или чанти. Совршен подарок за пријатели, семејство, продавница или канцеларија. Слика На Машки Дипломиран, Машина За Пишување, 2022 Година, Диплома, Стол, Конзерва За Маса Обвивката за Ладилници за Шишиња е лесно прилагодлива и ќе одговара на лименки и шишиња од 12 до 24 мл. Чувајте го вашиот пијалок изолиран додека ги одржувате рацете удобни. 3дроза Може Поладна Обвивка За Шишиња е машина и рачно се пере, сликата е видлива од двете страни на конзервата. Се преклопува рамно и лесно се вклопува во внатрешноста на чантите или џебовите. Нашиот стилски Кулер За Завиткување Може да направи одлична идеја за подарок за пријателите и семејството.

Поврзани производи..