• Свеж
Пионерската Жена Мелоди 7,5-Инчни Чинии За Тестенини, Сет од 4
zoom_in

Пионерската Жена Мелоди 7,5-Инчни Чинии За Тестенини, Сет од 4

DEN 727.36

Стока
check Во продавницата

7,5-Инчни Чинии За Тестенини Четири Избрани Бои. Прекрасни Цветови. Разиграни Точки. Изработени Од Издржлива Каменина. 7,5-Инчни Чинии За Тестенини. Четири Избрани Бои. Прекрасни Цветови. Разиграни Точки. Изработени Од Издржлива Каменина. Пионерската Жена Мелоди 7,5-Инчни Чинии За Тестенини, Сет од 4 доаѓаат во четири избрани бои за да можете да ги послужите сите ваши омилени јадења со тестенини со стил. Секое парче е расфрлано со прекрасни цветови и разиграни точки што ќе додаде допир на боја на вашата маса и може да се меша и да се совпадне со Други Пионерски Женски Прибор за Јадење. Изработени од издржлива каменина, Пионерката Мелоди 7,5-Инчни Чинии За Тестенини се безбедни за миење садови и микробранови.

Поврзани производи..