• Свеж
Ј. В. Винко 709.7-10-12-б ГН709.7 Подлога за Стегање Со О-Прстен, Класа На Цврстина На Истегнување 10,9, Калено, 6 мм Мазен Челичен Контакт Дијаметар На Лицето, Челично Тело, Дол?
zoom_in

Ј. В. Винко 709.7-10-12-б ГН709.7 Подлога за Стегање Со О-Прстен, Класа На Цврстина На Истегнување 10,9, Калено, 6 мм Мазен Челичен

DEN 809.12

Стока
check Во продавницата

10мм Дијаметар На Телото Вкупна Должина од 12мм. 6мм Мазна Челик Контакт Лице Дијаметар. Рохс во согласност. 10мм Дијаметар На Телото. Вкупна Должина од 12мм. 6мм Мазна Челик Контакт Лице Дијаметар. Рохс во согласност. Влошките ЗА стегање GN 709.7 се користат и во конструкцијата на жига и тела, на пример за стегање работни парчиња, како подвижна површина на лежиштето или како стоп. Топката монтирана на вртење компензира нерамни и непаралелни контактни површини за дури 10°. Исто така е обезбедено од понатамошно извртување. О-прстенот ја држи топката во позиција и спречува продирање на нечистотија, што резултира со долг работен век и постојана подвижност.

Поврзани производи..