• Свеж
WAITLOVER 6 Мм Кошарка Мрежа Издржлив Кошарка Нето Обрач Мрежа Стандард Кошарка Тешки A5q2 Нето Одговара Најлон Должност Е Цел
zoom_in

WAITLOVER 6 Мм Кошарка Мрежа Издржлив Кошарка Нето Обрач Мрежа Стандард Кошарка Тешки A5q2 Нето Одговара Најлон Должност Е Цел

DEN 750.40

Стока
check Во продавницата

Понуда од сонце и дожд Одговара на секој стандарден кошаркарски обрач. Произведени од комбинација најлон и памук. Само прикачете на стандардна табла за регулација. Приближен Дијаметар 19 Инчи, Дијаметар На Најлонска нишка 6мм. Понуда од сонце и дожд. Одговара на секој стандарден кошаркарски обрач. Произведени од комбинација најлон и памук. Само прикачете на стандардна табла за регулација. Приближен Дијаметар 19 Инчи, Дијаметар На Најлонска нишка 6мм. Опис : сосема нов И висококвалитетен Материјал : Големина На Најлон : Боја од 56 см : како што е прикажано Количина : Вклучен Е Пакет од 1 парчиња : 1 поставена Кошаркарска Мрежа.

Поврзани производи..