• Свеж
Прекрасна Крпа За Маса Бургундија 60х102-Инчен Правоаголник Чаршав За Чаршафи За Винска Маса Украси За Свадби Украси За Туширање За Бебиња-0103-ТИ
zoom_in

Прекрасна Крпа За Маса Бургундија 60х102-Инчен Правоаголник Чаршав За Чаршафи За Винска Маса Украси За Свадби Украси За Туширање За Бебиња-0103-ТИ

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Што ДОБИВАТЕ : 1pc 60x102-Инчен правоаголен бургундија sequin маса крпа + БЕЗ КАПКИ СВЕТКИ : наредените рабови избегнуваат паѓање на светки, прекрасни бои на чаршав за светки обезбедете ја вашата свадбена забава роденден божиќна матурска декорација маси за десертни торти поелегантни и светкави. ● БЕСПРЕКОРНО : ќе биде беспрекорно додека ширината не е над 48 Инчи , НО положбата на цвест е добро дизајнирана и симетрична. Без ТЕНКИ, НЕ ПРЕКУ : полни густи светки извезени на мрежеста ткаенина, правејќи сјајни чаршафи да не се гледаат лесно. ПЛС ЗАБЕЛЕЖА : Сликите прикажани на различни дисплеи ќе имаат делумна хроматска аберација. + 100% ЗАДОВОЛСТВО : 7 дена без прашања-поставена политика за враќање. Вредност за заслужените пари, Изберете Сјајнабезбеден ризик за Убавина денес. Што ДОБИВАТЕ : 1pc 60x102-Инчен правоаголен бургундија sequin маса крпа. + БЕЗ КАПКИ СВЕТКИ : наредените рабови избегнуваат паѓање на светки, прекрасни бои на чаршав за светки обезбедете ја вашата свадбена забава роденден божиќна матурска декорација маси за десертни торти поелегантни и светкави. ● БЕСПРЕКОРНО : ќе биде беспрекорно додека ширината не е над 48 Инчи , НО положбата на цвест е добро дизајнирана и симетрична. Без ТЕНКИ, НЕ ПРЕКУ : полни густи светки извезени на мрежеста ткаенина, правејќи сјајни чаршафи да не се гледаат лесно.

Поврзани производи..