• Свеж
КЛИСПИД 1 Спарете Вреќи Со Песок Со Пондерирани Хеланки Фитнес Додатоци Додатоци За Вежбање Додатоци За Носливи Тегови Прилагодливи
zoom_in

КЛИСПИД 1 Спарете Вреќи Со Песок Со Пондерирани Хеланки Фитнес Додатоци Додатоци За Вежбање Додатоци За Носливи Тегови Прилагодливи

DEN 552.16

Стока
check Во продавницата

Железен песок Трчање со Тегови На Глуждот : овој ремен на вреќата со песок се прилагодува за да одговара на секоја големина без напор. Овој ремен е дизајниран за почетници до фитнес ентузијасти на средно ниво. Тежини На Стапалата : Професионална Тежина На Глуждот Рефлектирачко Џогирање Вреќа Со Песок Прилагодлива Тежина На Ногата. Додаток за џогирање : може да се даде како а за вашите пријатели и семејства кои сакаат фитнес и вежбање. Професионална Вреќа Со Песок За Џогирање : Лесна за носење и отстранување, погодна за лична дома или професионална во теретана, многу практична. Додаток за фитнес : овој производ е пар вреќи со песок до глуждот кои можат да ви помогнат да ги насочите телето, потколеницата, долниот дел од телото, па дури и мускулите на глутеата за да помогнете во тонирање, зајакнување и затегнување на мускулните групи за да создадете послабо, посилно тело. Трчање со Тегови На Глуждот : овој ремен на вреќата со песок се прилагодува за да одговара на секоја големина без напор. Овој ремен е дизајниран за почетници до фитнес ентузијасти на средно ниво. Тежини На Стапалата : Професионална Тежина На Глуждот Рефлектирачко Џогирање Вреќа Со Песок Прилагодлива Тежина На Ногата. Додаток за џогирање : може да се даде како а за вашите пријатели и семејства кои сакаат фитнес и вежбање. Професионална Вреќа Со Песок За Џогирање : Лесна за носење и отстранување, погодна за лична дома или професионална во теретана, многу практична. Додаток за фитнес : овој производ е пар вреќи со песок до глуждот кои можат да ви помогнат да ги насочите телето, потколеницата, долниот дел од телото, па дури и мускулите на глутеата за да помогнете во тонирање, зајакнување и затегнување на мускулните групи за да создадете послабо, посилно тело.

Поврзани производи..