• Свеж
NB-aero 20pcs Цинк Позлатени 14mm X 1.50 Навртки тркала навртки одговара 2004 Форд Екскурзија Може Да Одговара Oem Бандажи, Купувачот Треба Да Ги Видиш спецификациите
zoom_in

NB-aero 20pcs Цинк Позлатени 14mm X 1.50 Навртки тркала навртки одговара 2004 Форд Екскурзија Може Да Одговара Oem Бандажи, Купувачот Треба Да

DEN 169.60

Стока
check Во продавницата

Вкупна Должина : 0,625" Големина на конец : 14мм Х 1,50. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина На Главата : 3/4" Хексадецимален. Вкупна Должина : 0,625". Големина на конец : 14мм Х 1,50. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина На Главата : 3/4" Хексадецимален. Вкупна Должина : 0,625" Големина На Конец : М14х1, 5 Тип На Седиште : 60°Конусна Големина На Главата На Седиштето : 3/4 " Шестоаголна Завршница : Позлатена Со Цинк.

Поврзани производи..