електрични

Вкупно 2089 од производите

Прикажано 1-52 2089 стока
Нов Лон0167 Пар 17х17х7мм Јаглеродни Четки Електричен Алат За Електричен Чекан Вежба Мотор (Паар 17х17х7мм Колебурстен-Електроверкзеуг
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Јаглерод, Метал Нето Тежина : 14гр; Содржина На Пакетот : 1 Пар х Мо

DEN 1520.00
Во продавницата
ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА 12v Менувач Мотор Со Висок Вртежен Момент Електричен Микро Брзина Редукција Мотор Самозаклучување Микро Менувач Мотор
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Самозаклучување : во состојба на запирање по прекин на електричната енергија, моторот може да заклучи о�

DEN 275.04
Во продавницата
Колометар на струја на напон, монитор за батерии 400A Bluetooth 0‑120V безжичен напон мерач RV додатоци KL140F за откривање на електрична
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Автоматско откривање на струјата : Производот автоматски ја препознава и открива струјата во насока на

DEN 726.24
Во продавницата
CES 24 АЛИГАТОР КЛИП ОЛОВО СЕТ
 • Цената е намалена.
 • Свеж

24 " долго 22wg жица 10 клип води по сет Пет бои х 2 секоја.црвена, црна, бела, зелена и жолта Секоја жица е прек�

DEN 1294.40
Во продавницата
Плоштад D - SQDQO315 SQD QO315 CB 3P 240V 15A, црна
 • Цената е намалена.
 • Свеж

QO 15 засилувач со три полски прекинувачи Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање Компатибилен со центр

DEN 2.00
Во продавницата
Oumefar PZEM-022 LCD дигитален дисплеј Енергетски панел за енергија Дигитален AC KWH тестер волт-мерач на засилувач со затворен тип CT 100A
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Мерење на мултипараметар : Функција за мерење на електричен параметар (напон, струја, активна моќност, е�

DEN 2.67
Во продавницата
Дигитален мултиметарски дигитален мултиметар професионален автоматски тестер Вистински RMS мултиметар Тен интелигентен напон мерач
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Способни да тестираат DC / AC напон, отпорност, фреквенција, вклучено / исклучено коло и нуди откривање на NC

DEN 1.33
Во продавницата
Дигитален напон на струја на напон, мултиметар LCD волтметар Амметар, AC130-500V 10A напон со двојна дисплеј панел мерач на напон на напон
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Функција : Тој е деликатен, фин, сигурен, издржлив и строго функционален Не ви требаат дополнителна рабо�

DEN 1.67
Во продавницата
НЕЈЕНС DDS226D-4P Еднофазен WiFi Паметен Енергетски Мерач За Следење На Прекинувачот Тајмер СО Заштита ОД Напонска Струја 60A 90-300V
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Тип : DDS226 D4 P WIFI Метар тип : WIFI VAP Номинална фреквенција : 50 / 60 Hz Номинална струја 5 (60)А (Мин мерка 20ма) Номина

DEN 1193.60
Во продавницата
TNP UL наведе 3 адаптер за излез од 2, поларизиран адаптер за приклучок за приклучок од 3 до 2 наизменична моќност од два до три пински
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Ivingивеење во постар дом или стан, а скоро сите продажни места се 2 постепени? Овој UL наведен од 2 до 3 адапт�

DEN 280.00
Во продавницата
UL наведен светлосен приклучок за приклучување на адаптерот w. Безбедносна заптивка Поларизирана 2 prong до 3 адаптер за приклучок за приклучок
 • Цената е намалена.
 • Свеж

✔ [Премиум за квалитет на светлосен приклучок за приклучување на адаптерот] Вклучува E26 / E27 заврткаво 2 а

DEN 3.00
Во продавницата
6 Пакет Сјај Бела Глупост Трим Прстен за 10 инчи Вдлабнати Може Осветлување Надолу Светлина, Надворешен Дијаметар 10 Инчи, Внатрешен
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Висококвалитетен Бел Пластичен Трим Прстен за Долни Светла Дизајниран за 10 Инчен Вдлабнати Може Глупав

DEN 3.00
Во продавницата
Левитон 5641-W 15 засилувач, 120/277 волт, декора единечен / 3-насочен прекинувач за комбинација на наизменична струја, комерцијална оценка,
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Едноставен, функционален дизајн ви овозможува да зачувате простор каде и да е инсталиран прекинувачот �

DEN 231.20
Во продавницата
Gearидна плоча со единечни рокери без прицврстувачи, 3 ”x 0.25”, излезни капаци, wallидни плочи на излез, wallидни плочи, светлосни плочи,
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Лесна инсталација Основната плоча се обезбедува на прекинувачот користејќи ги обезбедените завртки и

DEN 1576.00
Во продавницата
Тестер за напон на напон Diitao 6PCS, мини дигитален тестер за мерач на волтметар 0,36 3 жица DC 0-100V сина/црвена/зелена LED дисплеј тестер
 • Цената е намалена.
 • Свеж

【Дигитален волтметар DC 0100 V】 0,36 инчен мерач на тестер на напон со три жици , Инсталирајте ја дупката : 23

DEN 143.84
Во продавницата
HSLWYJ 2,8-инчен LCD дигитален мултиметар 20000 брои вистински RMS преносен високо прецизен универзален тестер на волтметар волтметар
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Повеќе функции : вклучувајќи ги и мерните функции на DC / AC напон, DC / AC струја, отпорност, капацитивност, сп

DEN 4480.00
Во продавницата
DDCSV3. 1 4 Оска Офлајн Cnc Контролер На Движење Рачно Тркало 5 Инчен G Код САЛАДИН Систем За Контрола Електронски Комплет За Рачни Тркала
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Алгоритам за надградба, поддршка мека интерполација, фиксен лак интерполација грешка на старата верзиј

DEN 1.00
Во продавницата