• Свеж
А. О Смит Б2748 Еднократна Брзина Плоштад Прирабница Навој Вратило Мотор За Базени, 2 КС
zoom_in

А. О Смит Б2748 Еднократна Брзина Плоштад Прирабница Навој Вратило Мотор За Базени, 2 КС

DEN 1171.20

Стока
check Во продавницата

2 кс;навој;230в Постојан сплит кондензатор. Без прекинувач; автоматско преоптоварување заштитник. Димензии на пакетот : 49,53 L x 23,114 H x28, 194 Wcentimeters. 2 КС;3450 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА;230 ВАЦ;11.5 Засилувачи На Факторот На Услугата;Фактор На Услуга 1.6;56И Рамка;Вратило Со Навој;Заштитник За Автоматско Преоптоварување. Постојан Сплит Кондензатор;Без Прекинувач;Еднофазен;Капе; Нема Основа. Топчести Лежишта;Амбиент Од 50 Степени Ц;Ротацијата Е Крај На Пумпата CCW;60 HZ;Изолација Од Класа Б;Шахти од нерѓосувачки Челик. Се користи на целосни номинални верзии (не енергетски ефикасни) На Пентаир/Пакфаб/Пурекс Челинџер;Суперфло;Ултра Проток;Шепфло;Ентони Пластични Пумпи;Ста-Обред Макс-Е-Стакло;Макс-Е-Про;Дура-Глас;И Дина-Макс пумпи.

Поврзани производи..