• Свеж
Нов Лон0167 Пар 17х17х7мм Јаглеродни Четки Електричен Алат За Електричен Чекан Вежба Мотор (Паар 17х17х7мм Колебурстен-Електроверкзеуг фур електрише Бохрамер-Мотор
zoom_in

Нов Лон0167 Пар 17х17х7мм Јаглеродни Четки Електричен Алат За Електричен Чекан Вежба Мотор (Паар 17х17х7мм Колебурстен-Електроверкзеуг

DEN 1520.00

Стока
check Во продавницата

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Јаглерод, Метал Нето Тежина : 14гр; Содржина На Пакетот : 1 Пар х Моторна Јаглеродна Четка. Главна Боја : Темно Сив, Сребрен Тон; Вклучена Батерија : Не. Големина На Јаглеродна Четка : 17 x 17 x 7mm(L*W*T) (Burstengrésse : 17 x 17 x 7 mm (L * B * T). Вкупна Должина(Прибл.) : 43мм/1,69"(Л) (Гесамтланге (унгефер) : 43 мм / 1,69 " (Л). Пар 17х17х7мм Јаглеродни Четки Електричен Алат За Електричен Чекан Вежба Мотор1. Електрични замена моторни јаглеродни четки. Јаглеродните моторни четки се една од најчесто заменетите компоненти на електричниот алат. Јаглерод Четки со жица води и четка извори во прилог. Носените четки често се причина за слабо вклучен мотор.Опис На Германски јазик 17х17х7мм Колебурстен-Електроверкзеуг фур електрише Бохрамер-Моторхерстелунгсланд : КИНА; Материјал : Коленстоф, Металнетогевихт : 14гр; Пакунгсинхалт : 1 Паар х Мотор-Колебирстехауптфарбе : данкелграу, Силбертон; батерија еингешлосен : Нинбурстенгресе : 17 х 17 х 7 мм (л * Б * Т)Гесамтланге (Унгефер) : 43 Мм / 1,69 " (Л).

Поврзани производи..