• Свеж
Нфл Њујорк Авиони Повратни Јажиња, Бела/Зелена, Една Големина
zoom_in

Нфл Њујорк Авиони Повратни Јажиња, Бела/Зелена, Една Големина

DEN 229.92

Стока
check Во продавницата

Официјално лиценциран нфл производ Идеален за држење на клучевите и значките за ЛИЧНА КАРТА кога сте во движење за да ги ослободите рацете. Направено од Најлон. Врвките имаат безбедно-Велкро на едниот крај. Земја на потекло : Кина. Покажете ја гордоста на вашиот тим со вашиот домашен тим кој секогаш води неспоредлива битка. Направете ја оваа незаборавна сезона со победничкиот тим приврзок за клучеви за сите да ја видат. Овој повратен јаже носи графички дизајн во боја на логото на вашиот тим и има дарежливо тело со должина што треба да се носи околу вратот со прстен за клучеви што се одвојува брзо ослободување. Спецификациите за овој јаже се долги приближно 36 инчи на 1 инч широк. Произведени Од Про Специјалитети Група, Ад, можете да бидете сигурни знаејќи дека добивате производ од прва класа од лидер во индустријата во лиценцирана опрема за спортски навивачи. Исклучиво лиценцирани од страна на мак. Ова навистина прави одличен роденден, празник или само затоа што подарок за секој љубител на спортот.

Поврзани производи..