• Свеж
Динглаб, 50мм, 1,0 Микрон, Лабораториски Тефлонски Мембрански Филтер, Надворешен Дијаметар 50мм, 50 парчиња/Пакување
zoom_in

Динглаб, 50мм, 1,0 Микрон, Лабораториски Тефлонски Мембрански Филтер, Надворешен Дијаметар 50мм, 50 парчиња/Пакување

DEN 303.84

Стока
check Во продавницата

Тефлонски Мембрански Филтер Направено Од ТЕФЛОНСКИ. Големина Пора 1. Динглаб? 50мм,1,0 Микрон, Лабораториски Тефлонски Мембрански Филтеутер Со Дијаметар од 50мм, 50 парчиња/пакување Изработени Од Политетрафлуороетилен Надворешниот Дијаметар е 50мм Порезизата е 1,0 um.

Поврзани производи..