• Свеж
OE Wheels LLC 22 инчи бандажи се вклопува пред 2019 Silverado Sierra пред-2021 Tahoe Suburban Yukon Escalade CV41 22x9 Gloss Black Woods Goodyear Dine
zoom_in

OE Wheels LLC 22 инчи бандажи се вклопува пред 2019 Silverado Sierra пред-2021 Tahoe Suburban Yukon Escalade CV41 22x9 Gloss

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Број на дел од производителот (MPN) : 9510105 - Број на холандер : 5662 Структурна доживотна структура, една година гаранција за завршување на лицето. Бесплатно монтирање и балансирање на овој сет. Вклучен центар за капа, фабрички центар ќе се разменува. Вклучен и инсталиран квалитет на OEM за квалитет. Ве молиме, не заборавајте да му порачате на продавачот со вашата година Make Model за да обезбедите точност на нарачката. Вклучен центар за капа, фабрички центар ќе се разменува. Вклучен центар за капа, фабрички центар ќе се разменува. Fits : Chevy Silverado 1500 1999-2018, Savana 1500 2003-2014, Chevy Avalanche 1500 2002-2013, Sierra 1500 1999-2018, Chevy Tahoe 1995-2020, Chevy Blazer 1992-1994, Chevy Suburban 1500 1988-2020, Yukon 1992- 2020, Escalade 1999-2020, Chevy Express 1500 2003-2014, Chevy C2500 1988-2000. Подготовка е загарантирано само за акции опремени возила. Нема да одговара : Подготовката не е загарантирана за возила опремени со надградени или модифицирани сопирачки, суспензија или возење воз.

Поврзани производи..