• Свеж
ДОИТУЛ 5 парчиња Држач За Ролна Држач За Крпи Монтиран На Ѕид Држач За Тоалет Држач За Црна Крпа Организатор На Тоалетна Хартија Диспензер За Хартиена Тоалетна Харт
zoom_in

ДОИТУЛ 5 парчиња Држач За Ролна Држач За Крпи Монтиран На Ѕид Држач За Тоалет Држач За Црна Крпа Организатор На Тоалетна Хартија Диспензер За Хартиена

DEN 684.64

Стока
check Во продавницата

БАЊА ПЕШКИР РЕШЕТКАТА дизајн за заштеда на Простор, оваа решетка совршено се вклопува во мала бања и кујна ДИСПЕНЗЕРОТ за РОЛНА за ТКИВО користи Држач за Тоалетна Хартија дизајнот за монтирање на завртката е поцврсто фиксиран на ѕидот и нема да падне. ЅИД МОНТИРАЊЕ ХАРТИЈА ДИСПЕНЗЕРОТ овој држач за тоалетна хартија е изработен од алуминиумска легура, отпорен на ' рѓа во влажни услови. ДРЖАЧ за РОЛНА за ТОАЛЕТ Држач За Хартиена Крпа Под Кабинет За Кујна Бања Држач За Хартија За Ролна За Тоалет закачалка за Крпа бар за Крпи организатор на тоалетна хартија. Бања Пешкир бар Држач За Хартиена Крпа монтиран На Ѕид Држач За Ролна Хартија За Бања Држач за Лепило За Ролна За Тоалет. хартија ролна диспензерот. БАЊА ПЕШКИР РЕШЕТКАТА дизајн за заштеда на Простор, оваа решетка совршено се вклопува во мала бања и кујна. ДИСПЕНЗЕРОТ за РОЛНА за ТКИВО користи Држач за Тоалетна Хартија дизајнот за монтирање на завртката е поцврсто фиксиран на ѕидот и нема да падне. ЅИД МОНТИРАЊЕ ХАРТИЈА ДИСПЕНЗЕРОТ овој држач за тоалетна хартија е изработен од алуминиумска легура, отпорен на ' рѓа во влажни услови. ДРЖАЧ за РОЛНА за ТОАЛЕТ Држач За Хартиена Крпа Под Кабинет За Кујна Бања Држач За Хартија За Ролна За Тоалет закачалка за Крпа бар за Крпи организатор на тоалетна хартија. Бања Пешкир бар Држач За Хартиена Крпа монтиран На Ѕид Држач За Ролна Хартија За Бања Држач за Лепило За Ролна За Тоалет. хартија ролна диспензерот. Пакет Листа 5 х Карактеристики На решетката за хартиени крпи-Мазните рабови се безбедни за вас и вашите деца и ве штитат од гребење на диспензерот за ролна на ѕидот.

Поврзани производи..