• Свеж
Сојузнички Месинг WP-35-3S Waverly Место Колекција Хоризонтална Резерва 3 Ролна Стакло Полица Држач За Тоалетна Хартија, Мат Црна
zoom_in

Сојузнички Месинг WP-35-3S Waverly Место Колекција Хоризонтална Резерва 3 Ролна Стакло Полица Држач За Тоалетна Хартија, Мат Црна

DEN 4107.68

Стока
check Во продавницата

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Стаклена полица за дополнителна погодност. Одлично за дополнителна ролна на готовс. Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на просторот. Обезбеден е ограничен животен век. Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Стаклена полица за дополнителна погодност. Одлично за дополнителна ролна на готовс. Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на просторот. Обезбеден е ограничен животен век. Практично и практично, Волшебното Место Држач За Тоалетна Хартија Со 3 Ролни Е одличен начин секогаш да имате достапна резервна ролна. Со стаклена полица на врвот за да го држите телефонот или други при рака предмети, неговиот дизајн е функционален колку што е практичен и сигурно ќе биде добредојден додаток во секоја бања. Доаѓа со целиот хардвер потребен за лесна инсталација на ѕид на совршено место. Направен од целиот цврст месинг, овој декоративен додаток ќе обезбеди доживотна практична употреба. Колекцијата Waverly Place вклучува спирален дизајн во неговите хардверски плочи и на деталите за стеблото. Елегантните, издолжени стебла на врвот со меур се другите истакнати карактеристики во оваа колекција.

Поврзани производи..