• Свеж
DLVKHKL 304 Држач за Тоалетна Хартија од Нерѓосувачки Челик Со Полица За Телефон, Држач За Тоалетна Хартија За Тоалетна Хартија
zoom_in

DLVKHKL 304 Држач за Тоалетна Хартија од Нерѓосувачки Челик Со Полица За Телефон, Држач За Тоалетна Хартија За Тоалетна Хартија

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Тоа не е само хардверска хартиена закачалка за бања, а исто така е и ѕиден додаток за бања со полица за складирање за држење телефони и други ситници Отпорен на ' рѓосување И Водоотпорен : изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304. Полицата за складирање го спречува прскањето на хартијата. Опсег на функции : може да постави лесно паѓање мали предмети како што се мобилен телефон, клучеви, марамчиња и така натаму кога користите тоалет. Таа има мега ролна. Држачот за тоалетна хартија одговара на повеќето ролни хартија со големина. Тоа не е само хардверска хартиена закачалка за бања, а исто така е и ѕиден додаток за бања со полица за складирање за држење телефони и други ситници. Отпорен на ' рѓосување И Водоотпорен : изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304. Полицата за складирање го спречува прскањето на хартијата. Опсег на функции : може да постави лесно паѓање мали предмети како што се мобилен телефон, клучеви, марамчиња и така натаму кога користите тоалет. Таа има мега ролна. Држачот за тоалетна хартија одговара на повеќето ролни хартија со големина. Мултифункционален држач за тркалање ткиво со полица. Тоа не е само хардверска хартиена закачалка за бања, а исто така е и ѕиден додаток за бања со полица за складирање за држење телефони и други ситници.Отпорен на ' рѓосување И Водоотпорен : изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304 .

Поврзани производи..