• Свеж
ДОГОВОР за накит Doitool Stand 4PCS Поправка на шарки за поправка на шарки од не'рѓосувачки челик, шкаф, шкаф врата за поправка на вратата за поправка со завртки за шкафови з
zoom_in

ДОГОВОР за накит Doitool Stand 4PCS Поправка на шарки за поправка на шарки од не'рѓосувачки челик, шкаф, шкаф врата за поправка на вратата

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Пакетот доаѓа со не'рѓосувачки завртки, само користете шрафцигер или електрична вежба за да ја поправите заградата во ветре Тоа е здрав и издржлив, посилен од нормалните и може да ја задржи корозијата долго време услуга. Не сакате да се грижите за изгледот на 'рѓа кога се инсталира на површини за мебел. Плоча за држачи за прицврстување на лизгање изработена од не'рѓосувачки челик со исклучителна технологија, издржлив и доказ за 'рѓа; Мазна површина и рабови без закопчиња. Правото плоча за прицврстување се служи како прицврстувач за мебел, одлично за градење и поправка на полиците, кутија, стол, маса, стегање на ограда. Рамната плоча за спојување има мазен и задебелен дизајн, лесен за инсталирање; Можете да ја користите плочата до полица за DIY, гардероба и стол. Пакетот доаѓа со не'рѓосувачки завртки, само користете шрафцигер или електрична вежба за да ја поправите заградата во ветре. Тоа е здрав и издржлив, посилен од нормалните и може да ја задржи корозијата долго време услуга. Не сакате да се грижите за изгледот на 'рѓа кога се инсталира на површини за мебел. Плоча за држачи за прицврстување на лизгање изработена од не'рѓосувачки челик со исклучителна технологија, издржлив и доказ за 'рѓа; Мазна површина и рабови без закопчиња. Правото плоча за прицврстување се служи како прицврстувач за мебел, одлично за градење и поправка на полиците, кутија, стол, маса, стегање на ограда. Рамната плоча за спојување има мазен и задебелен дизајн, лесен за инсталирање; Можете да ја користите плочата до полица за DIY, гардероба и стол.

Поврзани производи..