• Свеж
ЗКСДСФЦ Ѕиден Држач За Тоалетна Хартија За Бања Без Удар Со Хартиена Крпа Држач За Ролна Хартиена Крпа Тоалет
zoom_in

ЗКСДСФЦ Ѕиден Држач За Тоалетна Хартија За Бања Без Удар Со Хартиена Крпа Држач За Ролна Хартиена Крпа Тоалет

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Капакот е транспарентен за да ја провери количината на хартиени крпи и да ги избегне недостатоците на хартијата - парче, дизајн во облик на дијамант, брзо лизгање со вода. Излезот од хартијата нема да биде заглавен, повлекувајќи се напред и назад без напор. Силно носење, може да издржи 5 КИЛОГРАМИ. Погоден за ролна хартиени крпи до 13см во должина и не повеќе ОД 4СМ. Материјал : Апсиза : како што е прикажано боја на производот : белоскоп на примена : површина на плочки, стаклена површина, метална површина, мермерна површина, обоена површина итн.Применлива сцена : домашна бања, кујна, хотелска бања итн.Стил : Нордиски стилпопуларни елементи : цврста боја леплива закачалка за завртки мермерна завртка во квадратен стил.

Поврзани производи..