• Свеж
Marmolux ACC - 2pack Chrome BAY BAYCS за крпи | Модерен дизајн на кука со двојни пешкири идеален за употреба како куки за облека и пешкири, куки за туширање или кујнски куки
zoom_in

Marmolux ACC - 2pack Chrome BAY BAYCS за крпи | Модерен дизајн на кука со двојни пешкири идеален за употреба како куки за облека и пешкири,

DEN 271.84

Стока
check Во продавницата

2 x Двојна кука 2 x хардверски пакет. 1 x Упатство за инсталација. 【Помогнете да се организирате】 Организирајте го вашиот дом со куките за крпи за бања Мармолукс. Куките на хром се совршени за држење бањи, крпи или монтирани на wallидот за туширање, врата од бања или кујна. 【Современ дизајн】 Нашата двојна кука за крпи за бања има едноставен и чист дизајн кој овозможува практични решенија за складирање низ вашите простори за живеење. 【Разновидна】 Двојна кука со Prongs ги прави доволно компактни за да се вклопат во низа простори, додека остануваат разноврсни. Користете ги како куки за кујни за прибор, куки за палто или куки за wallидови за туширање. Должината е 3,5 "или 8,9 см. 【Стабилни】】 wallидните куки за монтирање се дизајнирани да бидат стабилни и идеални за големи влажни крпи за бања, додатоци за бања и кујни, палта и јакни. Крајната завршница го прави отпорен на дневни гребнатини, корозија, корозија, оцрнување и гарантирано да не се снема или чип. 【Лесно за инсталирање】 beе ви се достави комплетен сет на хардвер Мармолукс со сите делови и упатство за упатства за да се обезбеди брза и без проблеми, инсталацијата на вашите нови куки за пешкир за хром. Шаблон за дупчење исто така Вклучено. 【Помогнете да се организирате】 Организирајте го вашиот дом со куки за пешкири за бања Мармолу има едноставен и чист дизајн кој овозможува практични решенија за складирање низ вашите простори за живеење. 【Разновидна】 Двојна кука со Prongs ги прави доволно компактни за да се вклопат во голем број на простори додека остануваат разноврсни. Користете ги како кујнски куки за прибор, куки за палто или или Куки за туширање. Должината е 3,5 "или 8,9 см. 【Стабилни】】 wallидните куки за монтирање се дизајнирани да бидат стабилни и идеални за големи влажни крпи за бања, додатоци за бања и кујни, палта и јакни.

Поврзани производи..