• Свеж
10 ПАРЧИЊА 30мм Кујнски Кабинет Фиока Рачка Модерен Декоративен Мебел Додатоци Кристални Копчиња -
zoom_in

10 ПАРЧИЊА 30мм Кујнски Кабинет Фиока Рачка Модерен Декоративен Мебел Додатоци Кристални Копчиња -

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Боја : Виолетова Пакетот Вклучува : 10 x кристално копче 10 x 25mm Завртка (други додатоци не се вклучени). Формирајте комплетна завртка за поставување, погодна за употреба. Може да ја разубави вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња мебел. Боја : Виолетова. Пакетот Вклучува : 10 x кристално копче 10 x 25mm Завртка (други додатоци не се вклучени). Формирајте комплетна завртка за поставување, погодна за употреба. Може да ја разубави вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња мебел. Карактеристики : и .Формирајте комплетна завртка за поставување, погодна за употреба, може да ја разубави вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња мебел одличен помошник за извлекување фиока, ормари и друг мебел комбинацијата од легура на цинк и кристал, сјајна, модерна и шармантна : 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Боите може да имаат различни како дисплеј разликата, плс разбере.Спецификации : Материјал : Кристал+Легура На Цинк : црвенкристален дијаметар : приближно 3cmbase дијаметар : приближно 1,8 cm Height : приближно 3cm Package вклучува : 10 x кристално копче10 x 25mm Завртка(други додатоци не се вклучени)специфики На Ставката : е прилагодено : Yes Model број : YZ-1001pitch-row спецификации : единствен холестил : модерен материјал : Кристално Стаклени Материјали : Дрвена Обработка Тип : рачка за мебел и копче материјал : кристал+легура на цинк : 7 бои дијаметар на кристалот : приближно 3cmbase дијаметар : приближно 1,8 cmheight : приближно 3cm.

Поврзани производи..