• Свеж
Каииса 2 пакет мебел прилагодлив агол на Агол автоматско ресетирање на функцијата за прилагодување на аголот на шарки Тешка прилагодување софа/ кревет/ шкаф/ прицв?
zoom_in

Каииса 2 пакет мебел прилагодлив агол на Агол автоматско ресетирање на функцијата за прилагодување на аголот на шарки Тешка

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

★ Висок квалитет : Автоматската шарка за ресетирање е изработена од висококвалитетен челичен материјал со тешки работи, а галванизирана површина, исклучителниот процес има добра издржливост, отпорен на абење, не е лесен за избледување, заштита од антикорозија, висока јачина, издржливост, многу убава и издржлив ★ Големина : 241 x 50мм, широка рака : 29мм, дијаметар за прилагодување на прстенот : 50мм, секоја прилагодување на ПВЦ Вратата на вратата Тежина : 333.6g, Вкупна тежина : 747g. 2 Пакет лево и десно шарки со 16 завртки во пакетот. ★ Лесна инсталација : шарката на капакот се користи за странично монтирање и врвно монтирање. Обележете само две точки за дупчење дупки и зашрафете ја секоја завртка за монтирање на своето место. Инсталирање на завртки се во пакет. ★ Широка апликација : Совршено за дрвокрадци да направат свој мебел со овие прилагодливи шарки што можете да го прилагодите вашиот софа во едноставен кревет и да ги прилагодите лежиштето, каучот, седиштето на седиштето, капакот на кутијата за складирање или аголот на татами. Или можете да DIY за свој мебел. Прилагодувачките шарки на кабинетот, исто така, зачудувачки за повеќето мали поправки и основни проекти за DIY околу куќата. Прилагодувањето на шарките на вратите од кујнскиот кабинет се популарни од поправка, градежни работници, механичари, продавници за каросерија итн. Ако имате какво било прашање во врска со шарката за прилагодувачот на тешки работи, можете да ни испратите е -пошта и ние брзо ќе ви одговориме и ќе ви помогнеме. Задоволството на клиентите е наша најголема потрага, ние ќе дадеме се од себе за да ви служиме и на крајот да ве задоволиме. ★ Висок квалитет : Автоматската шарка за ресетирање е изработена од висококвалитетен челичен материјал со тешки работи, а галванизирана површина, исклучителниот процес има добра издржливост, отпорен на абење, не е лесен за избледување, заштита од антикорозија, висока јачина, издржливост, многу убава и издржлив. ★ Големина : 241 x 50мм, широка рака : 29мм, дијаметар за прилагодување на прстенот : 50мм, секоја прилагодување на ПВЦ Вратата на вратата Тежина : 333.6g, Вкупна тежина : 747g. 2 Пакет лево и десно шарки со 16 завртки во пакетот. ★ Лесна инсталација : шарката на капакот се користи за странично монтирање и врвно монтирање. Обележете само две точки за дупчење дупки и зашрафете ја секоја завртка за монтирање на своето место. Инсталирање на завртки се во пакет. ★ Широка апликација : Совршено за дрвокрадци да направат свој мебел со овие прилагодливи шарки што можете да го прилагодите вашиот софа во едноставен кревет и да ги прилагодите лежиштето, каучот, седиштето на седиштето, капакот на кутијата за складирање или аголот на татами. Или можете да DIY за свој мебел. Прилагодувачките шарки на кабинетот, исто така, зачудувачки за повеќето мали поправки и основни проекти за DIY околу куќата. Прилагодувањето на шарките на вратите од кујнскиот кабинет се популарни од поправка, градежни работници, механичари, продавници за каросерија итн. Ако имате какво било прашање во врска со шарката за прилагодувачот на тешки работи, можете да ни испратите е -пошта и ние брзо ќе ви одговориме и ќе ви помогнеме.

Поврзани производи..