• Свеж
Моринбо Кутија За Играчки Шарки Меко Затворање, Поддршка На Капакот 90 Степени Отворени, Останете На Капакот За Вратите На Вратичката На Кабинетот Што Се Отвораат Н?
zoom_in

Моринбо Кутија За Играчки Шарки Меко Затворање, Поддршка На Капакот 90 Степени Отворени, Останете На Капакот За Вратите На

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

МЕКО ЗАТВОРАЊЕ ? Целосно Нов хидрауличен механизам за забавување за подобрена стабилност и безбедност Престојот на капакот нежно ќе го затвори капакот додека се држи со цврста потпора и ќе спречи треснати врати и скршени мали прсти. СИЛНА ПОДДРШКА ? За висина на капакот од 18-19 инчи, по шарка се справува со тежината на капакот од 4,4 килограми до 11 килограми. Заклучете го капакот безбедно отворен на максимум 90 степени додека не сте подготвени да го затворите. Никогаш не грижете се дали ќе треба да го отворите капакот. 2-НАСОЧНА ИНСТАЛАЦИЈА ? Чувајте го инсталиран за шкафови за гради со врвно отворање или вертикално отворање и користете го за монтирање на десната или левата рака. ПОТРЕБНИ СЕ САМО 5 МИНУТИ ЗА ДА СЕ ИНСТАЛИРА следејќи го шаблонот за монтирање и деталниот прирачник за инсталирање. Не поддржувајте го капакот на ширина над 45 инчи и висина над 28 инчи. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН ? Овозможува инсталација во тесни области за кутија за играчки, надземен кујнски шкаф, седиште за прозорци, клупа за пијано и повеќе багажник за складирање. МЕКО ЗАТВОРАЊЕ ? Целосно Нов хидрауличен механизам за забавување за подобрена стабилност и безбедност. Престојот на капакот нежно ќе го затвори капакот додека се држи со цврста потпора и ќе спречи треснати врати и скршени мали прсти. СИЛНА ПОДДРШКА ? За висина на капакот од 18-19 инчи, по шарка се справува со тежината на капакот од 4,4 килограми до 11 килограми. Заклучете го капакот безбедно отворен на максимум 90 степени додека не сте подготвени да го затворите.

Поврзани производи..