• Свеж
ЖУХВ 10 Парчиња Античка Бронзена Боја Железо 2 Шарка За Мебел Врата 270 Степен Мебел Шарка Со Бесплатни Завртки
zoom_in

ЖУХВ 10 Парчиња Античка Бронзена Боја Железо 2 Шарка За Мебел Врата 270 Степен Мебел Шарка Со Бесплатни Завртки

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Материјал : железо Големина : 2 инчи, дебелина : 1мм. Боја : зелена бронза. Соодветен мебел : сите видови шарки на вратата на кабинетот. Големина : L51*W25*H24. Име на производот : двоен материјал за шарки : пеглање : 2 инчи, дебелина : 1мм боја : зелен бронзен соодветен мебел : Сите видови шарки на вратата на кабинетот : L51*W25*H24пакет Вклучен : 10 парчиња x хингеноти : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.Поради рачно мерење, дозволете разлика од 1-2 см.Повеќеслојна галванизација : материјали, густо чувство, едноставни линии и форма, со извонреден допир.

Поврзани производи..