• Свеж
ОТТИ 1пар Мебел Од Нерѓосувачки Челик Шарки 1 2 3 Слој Чевли Кабинет За Фиоки Решетка За Шарки За Мебел За Дома Хардверски Додатоци -
zoom_in

ОТТИ 1пар Мебел Од Нерѓосувачки Челик Шарки 1 2 3 Слој Чевли Кабинет За Фиоки Решетка За Шарки За Мебел За Дома Хардверски Додатоци -

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Боја : 3 Слој Пакетот Вклучува : 1 пар х Чевли Шарки кабинетот. материјал од нерѓосувачки челик, издржлив, анти- ' рѓа, анти-оксидација. Површина висока температура печење боја третман, не е лесно да ' рѓа корозија и други карактеристики. Висока сигурност, директна замена на истрошени или оштетени шарки. Пакетот Вклучува : 1 пар х Чевли Шарки кабинетот. материјал од нерѓосувачки челик, издржлив, анти- ' рѓа, анти-оксидација. Површина висока температура печење боја третман, не е лесно да ' рѓа корозија и други карактеристики. Висока сигурност, директна замена на истрошени или оштетени шарки. Описи : ОТТИ И Карактеристики : материјал од нерѓосувачки челик, издржлив, анти- ' рѓа, анти-оксидација.Површина висока температура печење боја третман, не е лесно да ' рѓа корозија и други карактеристики.Висока сигурност, директна замена на истрошени или оштетени шарки.Растојанието на растојанието може слободно да се прилагоди според вашите потреби.Лесна инсталација, погодна за повеќето решетки за чевли, решетка за чевли, кабинет за чевли, кутија за чевли итн.Чевли кабинетот Шарки само, други додатоци демо на сликата не е вклучена!Спецификации : Тип На Ставка : Шарки На Кабинетот За Чевли материјал : нерѓосувачки челик големина : 23,5 см/9,25 во (како што е прикажано)Боја : како што е прикажано опционален Тип : 1/2/3 слоеви погоден : за кабинет за чевли/фиока количина : 1 Парна Белешка : Нема малопродажен пакет.

Поврзани производи..