• Свеж
Винкасе Златен Пешкир Бар, Прилагодлив Држач За Кристални Крпи, Златна Завршена Бања Еден Пешкир Лавици Железнички Ѕид Монтиран
zoom_in

Винкасе Златен Пешкир Бар, Прилагодлив Држач За Кристални Крпи, Златна Завршена Бања Еден Пешкир Лавици Железнички Ѕид Монтиран

DEN 591.84

Стока
check Во продавницата

КРИСТАЛЕН ДИЗАЈН : Нашата Кристална Шипка за Крпи е дизајнирана со кристални топчиња на двата краја, направете го вашиот дом полуксузен ДОПОЛНИТЕЛНА КУКА : малите кристални топчиња на двата краја на шипката за пешкири не се користат само како украси, тие можат да се користат за закачување топчиња за капење. ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : должината на закачалката за Крпи може да се прилагоди од 18,5 до 30,8 Инчи и погодно за закачување 2-3 крпи, заштедувајќи простор за вас. МАТ ЗЛАТНА ЗАВРШНИЦА : шипката за пешкири е мат црна завршена, Совршено мазна, убава и издржлива, избегнувајте дневни гребнатини. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Повикувајќи се на упатството за упатства, можете брзо да го инсталирате. Винкасе Злато Пешкир бар, Кристал Пешкир Држач 24 Инчен, Златна Завршена Бања Еден Пешкир Лавици Железнички Ѕид Монтирани.

Поврзани производи..