• Свеж
Pro пакет од 10 парчиња, клип-врвот Blumotion 110D шарка, права рака, само затворање, завртка
zoom_in

Pro пакет од 10 парчиња, клип-врвот Blumotion 110D шарка, права рака, само затворање, завртка

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Кабинети шарки Клип -врвот Blumotion. Клип -врвот Blumotion. Blumotion Soft-Close Clip Top 110 D Hinges Deactivation Switch за мали/лесни врати Нова геометрија за дебелина на вратите (до 1 ") Досаден опсег на растојание од 3мм до 7мм компатибилен со постојните плочи за монтирање на клипот и капачиња за капакот на раката.

Поврзани производи..