• Свеж
Кокосири 24 Бања Пешкир Полица Хром Пешкир Решетката Со Две Бања Крпа БАРОВИ SUS304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани, Полиран Финиш, B6003CH
zoom_in

Кокосири 24 Бања Пешкир Полица Хром Пешкир Решетката Со Две Бања Крпа БАРОВИ SUS304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани, Полиран Финиш,

DEN 527.84

Стока
check Во продавницата

Полиран Хром ◄ МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА 'РЃОСУВАЊЕ ● Полица за Пешкири кокосири изработена од нерѓосувачки челик со висок степен сус 304, заштитувајќи од корозија и' рѓа со децении. Трајни и трајни шини. Нема деформација за многу години. Завршна ПОВРШИНА ► полиран хромиран финиш изграден за да се спротивстави на секојдневното оцрнување и да се одржува чист и хигиенски. 4 Завршетоци се достапни за избор за да одговараат на вашата бања.[Злато/ Црно/ Четкано/ Хром ]. ◄ ГОЛЕМ простор ЗА СКЛАДИРАЊЕ + Решетка ЗА Крпи КОКОСИРИ со 2 шипки за крпи за капење обезбедува големо складирање за вашата бања. Дизајн за заштеда на простор за дома или хотелска бања. DIM ДИМЕНЗИЈА € 23. Растојанието помеѓу две шини : 3. Доволно растојание и простор за сушење крпи. ◄ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА ● Брз и лесен за инсталирање, пакетот доаѓа со хардвер за монтирање и инструкции за инсталација кои помагаат да се отстранат претпоставките од инсталацијата. ЗАБЕЛЕШКА : АКО имате проблеми или недостасуваат делови во пакетот, слободно контактирајте не. Можете да добиете повратни информации во рок од 24 часа. ◄ МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА 'РЃОСУВАЊЕ ● Полица за Пешкири кокосири изработена од нерѓосувачки челик со висок степен сус 304, заштитувајќи од корозија и' рѓа со децении. Трајни и трајни шини. Нема деформација за многу години. Завршна ПОВРШИНА ► полиран хромиран финиш изграден за да се спротивстави на секојдневното оцрнување и да се одржува чист и хигиенски.

Поврзани производи..