• Свеж
AceMining Вратата Засилување брава &засилувач; Врата &засилувач; Лизгачка Врата Безбедност Бар
zoom_in

AceMining Вратата Засилување брава &засилувач; Врата &засилувач; Лизгачка Врата Безбедност Бар

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Лесна За Инсталирање - Секоја Брава за Зајакнување На Вратата е опремена со вкупно 8 завртки, вклучувајќи 4 долги и 4 кратки, изберете ги соодветните завртки, користете електрична вежба за да ја инсталирате во рок од 5 минути Лесно додавајте дополнителна брава на вашата врата. Лесен За Употреба-Користете го палецот и показалецот за да ги стиснете и горните и долните жлебови, повлечете настрана и замавнете подалеку од вратата за да ја отворите бравата. Превртете ги активностите за затворање. Можете исто така да видите чекор-по-чекор инструкција во нашите слики. [2-Во-1 Врата И Лизгачка Врата За Безбедност] Користете ја нашата прилагодлива безбедносна лента за врата за да ги одвратите провалниците да влезат во вашата куќа, стан, па дури и хотелска соба. Должината на безбедносната лента за барикада на вратата може да се прилагоди од 21 на 46 инчи, а целиот производ тежи само 2,2 килограми, што го олеснува носењето за време на патувањето или чувањето дома. [Лесен За Употреба] Според нашиот прирачник за производ или упатствата за инсталација на страницата со детали, безбедносната лента За заграда На вратата Е многу едноставна за употреба, има тристепена структура и може брзо да се распореди. Ова ви овозможува брзо да ја зајакнете вашата одбрана. Меѓутоа, додека го користите, мора да бидете внимателни за да се осигурате дека нема празнини помеѓу гумената глава и земјата. [Разновиден И Подобрен Дизајн] лентата е опремена со подобрени врски со легури со висока јачина за да се продолжи работниот век. Исто така, се одликува со задебелен дизајн со дијаметар од 1,57 инчи, висококвалитетни надградби на материјалот и пластични компоненти изработени од материјал од фиберглас со висока цврстина што го прави стабилен и цврст. Бидејќи безбедносната лента на затворачот на вратата Може да издржи 350 килограми сила, напаѓачот ќе мора да биде силен како боксер во тешка категорија за да ја отвори вратата. Лесна За Инсталирање - Секоја Брава за Зајакнување На Вратата е опремена со вкупно 8 завртки, вклучувајќи 4 долги и 4 кратки, изберете ги соодветните завртки, користете електрична вежба за да ја инсталирате во рок од 5 минути. Лесно додавајте дополнителна брава на вашата врата. Лесен За Употреба-Користете го палецот и показалецот за да ги стиснете и горните и долните жлебови, повлечете настрана и замавнете подалеку од вратата за да ја отворите бравата. Превртете ги активностите за затворање.

Поврзани производи..