• Свеж
4 Пакувања Кабинет Копчиња Сончоглед Цветни Печати Правоаголник Фиока Рачка Гардероба Шкаф Гардероба Повлекува Рачки За Домашна Кујна Канцеларија
zoom_in

4 Пакувања Кабинет Копчиња Сончоглед Цветни Печати Правоаголник Фиока Рачка Гардероба Шкаф Гардероба Повлекува Рачки За Домашна

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА : 1,65" (Должина )x1, 0"(Ширина)x0, 9 "(Висина) x0, 39 " (Основна Ширина) МАТЕРИЈАЛ : нашите рачки на кабинетот се изработени од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стаклени материјали, не се лесни за бледнеење или ' рѓа, отпорност на корозија и абење, мала тежина, многу издржливост и доживотно. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : усвојува пропорционален дизајн на делот колден, кој е поубав. Средниот модел може да БИДЕ САМ сам. Лесно поставување или замена. АПЛИКАЦИЈА : Погоден за кабинет комода фиоки шкаф гардероба библиотека итн, дајте му на вашиот мебел светло нов изглед. ПАКУВАЊЕ : ПАКУВАЊЕ : 4 Пакувања копчиња на кабинетот во 1 кутија, одговара на 8 стандардни завртки за да одговара на различна дебелина на таблата. Спецификација : Материјал : Стакло+Пластична Големина(Должина x Ширина x Висина ) : 4.2х2, 6х2, 3 см/1, 65х1, 0х0, 9 Во Големина На Завртка : Кратко 0,8 ° 2,8 СМ/0,31 ° 1,1 ИНЧИ, Долго 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 Во Пакет Вклучува : 4 Парче Фиока Повлечете Копче 8 парче завртка бесплатно прилагодување : Ако имате шема што ви се допаѓа, можете да контактирате јас Да го прилагодите За Вас По Услугата : -ако имате какви било Проблеми Со Квалитетот Или незадоволство Од рачката што ја добивте, можете да ни испратите е-пошта И ние Ќе ви одговориме И ќе ја обработиме Во Рок Од 24 Часа.

Поврзани производи..