• Свеж
Т-Шарки,Шарки За Ремени Т,Шарки За Тешки Маици,Шарки На Портата,Шарка На Вратата,шарка 2 парчиња/многу Златни Метални Шарки 100м*9мм Мини Долга Златна Шарка Мебел хард?
zoom_in

Т-Шарки,Шарки За Ремени Т,Шарки За Тешки Маици,Шарки На Портата,Шарка На Вратата,шарка 2 парчиња/многу Златни Метални Шарки 100м*9мм

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Портата Шарки Идеален хардвер за дома, канцеларија, продавница итн. Издржлив и лесен за инсталирање. Совршен за гроздобер дрвена кутија, кутија со алатки, ормар, шкаф, итн. Изработен од висококвалитетен железен материјал, со галванизиран процес, има повеќе подолг работен век од вашата имагинација. Идеален хардвер за дома, канцеларија, продавница итн. Издржлив и лесен за инсталирање. Совршен за гроздобер дрвена кутија, кутија со алатки, ормар, шкаф, итн. Изработен од висококвалитетен железен материјал, со галванизиран процес, има повеќе подолг работен век од вашата имагинација. Шарки на портатаматеријал : Пеглање : прибл.35"Боја : Вклучен Златен Пакет2 x Шарки12 x Завртки.

Поврзани производи..