• Свеж
Самурај Сипи Чаша-Воин Бебе Сипи Чаша-Уметност Сипи Чаша
zoom_in

Самурај Сипи Чаша-Воин Бебе Сипи Чаша-Уметност Сипи Чаша

DEN 985.60

Стока
check Во продавницата

Самурај 12оз, Изолирани Тамблери од Нерѓосувачки Челик со КАПАЦИ за Завртки Напредна технологија за изолација : Термички дизајн со Вакуумска изолација Со Двоен Ѕид е добар за одржување на вашите пијалоци топли или ладни подолго време, така што можете да го користите во секоја сезона. Безбеден и Издржлив : Воинот е изработен од нерѓосувачки челик 304, потрајни од другите обични пластични. Дизајниран и печатен Во Калифорнија.

Поврзани производи..