• Свеж
Детско Шише Со Вода, Ретро Карирано Шарено Изолирано Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Слама, Лесно Отворено И Чисто Отпорно На Истекување 17оз/ 500мл, Идеално За У
zoom_in

Детско Шише Со Вода, Ретро Карирано Шарено Изолирано Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Слама, Лесно Отворено И Чисто Отпорно

DEN 569.60

Стока
check Во продавницата

нерѓосувачки челик ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДЕТСКИ ШИШИЊА СО ВОДА : нашето шише со вода изолирано од деца е изработено од еколошки материјали од нерѓосувачки челик, сламките се направени од пластика за храна, без БПА, за да се обезбеди безбедност и здравје на децата при пиење вода. ОСТАНУВА ЛАДНО И ТОПЛО : технологијата На Изолација со дизајн на двоен ѕид ги одржува пијалоците ладни или топли со часови. Ако сакате да го задржите ефектот на зачувување на топлина подолго, ве молиме загрејте или претходно изладете однапред. ОПЕРАЦИЈА СО ЕДЕН КЛИК : дизајнот на слама со рамна форма на устата на чашата е посоодветен за обликот на устата на детето, а сламата ќе се појави од капакот кога лесно ќе ја притиснете, што е погодно за детето да пие вода. ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ и ИЗДРЖЛИВ : херметичкиот дизајн спречува потење, проверете дали капачето е правилно затворено и можете да го ставите во училишната торба на вашите деца без да се грижите за истекување на вода. и дебелиот дизајн на дното на чашата ја прави оваа чаша потрајни. Совршен за патување, активности на отворено, како што се носење на училиште, кампување, плажи итн. ДИЗАЈНИРАН ЗА СЕКОЈДНЕВНО ПИЕЊЕ ДЕЦА : нашите деца шишиња со вода имаат забавни обрасци и пренослив дизајн на рачката. Слатко шише со вода ќе го натера вашето дете да се заљуби во вода за пиење.

Поврзани производи..