• Свеж
Тојвиски Доенче Лажица 1 Сет Бебе Вшмукување Сад Хранење Нерѓосувачки Челик Сад За Обука Нелизгачки Само Хранење Храна Сад Со Лажица И Капак За Деца Дете Зелена Нер
zoom_in

Тојвиски Доенче Лажица 1 Сет Бебе Вшмукување Сад Хранење Нерѓосувачки Челик Сад За Обука Нелизгачки Само Хранење Храна Сад Со Лажица

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Изработени од висококвалитетни материјали кои се издржливи и лесни и пријателски за држење , заштедете време и напор, донесете повеќе погодности. Компактна големина, пренослив и лесен по тежина, лесен и удобен за носење за надворешна употреба. Убав сад за вшмукување за вас бебиња, совршен за помагање на децата да научат како да се хранат. Совршено дизајниран за мали деца и деца, прв избор за обука за самохранење на бебето. Опис Нашиот сад за вшмукување бебиња е одржлив, како и целосно безбеден за најмалите. Ако падне под погрешен агол, тоа само ќе пукне без да се распадне на мали парчиња, прават стаклени или керамички алтернативи. Овие садови за деца би биле одличен избор за домашна употреба, излети или забави на отворено. Карактеристики-Боја : Зелена Големина : 7.- Материјал : 304 нерѓосувачки челик, силикон, ПП - Совршено дизајниран За мали деца и деца, прв избор за обука за самохранење на бебето.- Изработени од висококвалитетни материјали кои се издржливи и лесни и пријателски за држење.- Компактна големина, пренослив и лесен по тежина, лесен и удобен за носење за надворешна употреба.- Убав сад за вшмукување за вас бебе деца, совршен за помагање на децата да научат како да се хранат.- , заштедете време и напор, донесете повеќе погодности. Пакет Вклучувајќи 1 х сад 1 х вшмукување чаша 1 х лажица.

Поврзани производи..