• Свеж
ПЛСФИТ Решетка За Сушење Пластични Кеси, Фен За Вреќи За Повеќекратна Употреба, Решетка За Сушење Шишиња За Бебиња Заштеда На Простор За Кујна, Решетка За Сушење Ши?
zoom_in

ПЛСФИТ Решетка За Сушење Пластични Кеси, Фен За Вреќи За Повеќекратна Употреба, Решетка За Сушење Шишиња За Бебиња Заштеда На Простор За Кујна,

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

СТАБИЛЕН И ИЗДРЖЛИВ - - - проширениот и задебелен дизајн на основата совршено ја подобрува стабилноста на основата, во меѓувреме, дизајниравме и 8 подлабоки дупки на основата, а дијаметарот на дупките добро се совпаѓа со дијаметарот на штипките Кои се совршени за балансирање на стабилноста на целата решетка за сушење кеси при одводнување. СОВРШЕН ДИЗАЈН ЗА ПОДОБРУВАЊЕ - - - со цел да ги подобриме вистинските перформанси на штипките, го подобривме дизајнот на висината на штипките на решетката за сушење пластична кеса.Сега има 6 штипки со 13,19"долги и 2 штипки со 11,02" долги.Долгите штипки се совршени за сушење големи вреќи за складирање и други вреќи со големина.И 2 кратки штипки со 11.02" долги се совршени за сушење шишиња за бебиња,и други кратки и мали предмети, што е од корист за балансирање на тежината на кратки и мали предмети. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - - - во пакетот се вклучени 8 штипки,1 решетка и 1 табла. Кога инсталирате, треба само да ја вметнете таблата со клапи во основата и лесно да ги турнете сите штипки во дупките на основата, тогаш решетката за сушење кеси ќе биде стабилна. Кога складирате, само извадете ги штипките, а потоа ставете ги штипките заедно со решетката во фиока или друго место за складирање. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - - - оваа решетка за сушење пластични кеси е погодна за сушење пластични кеси,силиконски кеси,кеси за заклучување со патент,обвивка од пчелин восок со различни големини. Погоден е и за лесни шишиња за бебиња, пластични шишиња со вода, лесни кујнски контејнери за складирање, гумени ракавици итн., Може добро да ја намали употребата на пластични кеси за еднократна употреба и други кујнски материјали за еднократна употреба, давајќи ви еколошки живот. ЗДРАВ и ЕКОЛОШКИ-држачот за одвод на кеси изработен од еколошки дрвен материјал, со мазна и без површина на бруси, без мирис и здрав.

Поврзани производи..