• Свеж
Силиконски Хранење Садови Во Собата За Дете Силиконски Бебе Плоча Лажица Вилушка Чаша Снек Фаќач Храна Одделение Силиконски Бпа Слободен
zoom_in

Силиконски Хранење Садови Во Собата За Дете Силиконски Бебе Плоча Лажица Вилушка Чаша Снек Фаќач Храна Одделение Силиконски Бпа Слободен

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

[Безбеден Материјал ]100% силиконски материјал за храна кој е без БПА, без пвц, без Фталат Безбедно е бебето да гризе и не ја повредува кожата на вашето бебе. Сите производи се независно тестирани од лабораторија од трета страна. [Список за пакување] комплет за хранење На Мали Деца од 1 вшмукувачка плоча, 1 лажица и вилушка за самохранење на бебето, 1 лигавче со фаќач на храна, 1 чаша за бебиња против истурање со сламки, 1 заменлива покривка за закуски што ќе ви помогне да го префрлите вашето дете на самохранење. ●Слатка Форма На Чинија За вечера Во Форма На Животно, така што бебето е повеќе заинтересирано за храна, поподготвено да ја фати храната самостојно, за да ја искористи навиката да јаде самостојно. ●Чаша со двојна употреба €150ml чаша со слама за вода за пиење и супа. Капакот е доказ за истекување, дури и ако водата е соборена. Друг опремен со заменлива закуска покритие,малите закуски во чашата нема да истекуваат дури и ја превртуваат чашата. Раката на бебето може да допре до храната, но и да ја вежба способноста за разбирање на бебето, да го стимулира сетилниот нерв. Ако имате било каков проблем за користење или примање на стоката не ми се допаѓа, ве молиме не брзајте да се вратите, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе бидеме прв пат да се справиме со размена или наплата.

Поврзани производи..