• Свеж
Сина и оставете ја снежна снежна лента за заклучување на куки за куки за печатење на платно, рачно изработена перница од капчиња од предиво од сила, кука кука за зак?
zoom_in

Сина и оставете ја снежна снежна лента за заклучување на куки за куки за печатење на платно, рачно изработена перница од капчиња од предиво од

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

【Додадете нова забава во животот-ако сакате да пробате нов занает, тука имаме : печатено платно, упатства, предиво и кука за капчиња, можете веднаш да започнете 【Премиум материјал-изработен од 100% високо квалитетно акрилно влакно, со доволно различни бои предива од капчиња. Тоа е многу симпатичен украс за дома. 【Лесно е да се направи】 -diy latch kook alls е забавна активност, само јамка, кука и влечење, тоа ќе биде одличен семеен проект за создавање и развој на вашите вештини за занаетчиство, погодни и за возрасни и за деца. 【Ново надграден комплет за DIY】 -Ова е тотално надграден комплет за везови, заснован на традиционалниот комплет за вкрстено бод, кој е многу поцврст и едноставен за учење. Завршениот тепих може да биде елегантна декорација во вашата куќа, уживајте многу забавно, овој комплет DIY ќе ви го донесе!. 【Популарни подароци】- можете да го користите како подарок за роденден или подарок за Божиќ или Ноќта на вештерките на вашата омилена личност за продлабочување на меѓусебните чувства. Верувам дека ќе бидат многу изненадени! Можете да изберете различни обрасци на различни фестивали. 【Додадете нова забава во животот-ако сакате да пробате нов занает, тука имаме : печатено платно, упатства, предиво и кука за капчиња, можете веднаш да започнете. 【Премиум материјал-изработен од 100% високо квалитетно акрилно влакно, со доволно различни бои предива од капчиња. Тоа е многу симпатичен украс за дома. 【Лесно е да се направи】 -diy latch kook alls е забавна активност, само јамка, кука и влечење, тоа ќе биде одличен семеен проект за создавање и развој на вашите вештини за занаетчиство, погодни и за возрасни и за деца. 【Ново надграден комплет за DIY】 -Ова е тотално надграден комплет за везови, заснован на традиционалниот комплет за вкрстено бод, кој е многу поцврст и едноставен за учење. Завршениот тепих може да биде елегантна декорација во вашата куќа, уживајте многу забавно, овој комплет DIY ќе ви го донесе!. 【Популарни подароци】- можете да го користите како подарок за роденден или подарок за Божиќ или Ноќта на вештерките на вашата омилена личност за продлабочување на меѓусебните чувства. Верувам дека ќе бидат многу изненадени! Можете да изберете различни обрасци на различни фестивали. Внесете го комплетот за перници за килими на Latch Hook, само јамка, кука и повлечете, ќе биде одличен семеен проект за создавање и развивање на вашите вештини за занаетчиство! Комплетите за куки за заклучување на DIY не само што може да ви донесе рачно изработено време за задоволство, туку и ќе добие убав и уникатен подарок, а потоа може како совршена декорација за вашето семејство.

Поврзани производи..