• Свеж
Кисангел Недовршени Исечоци Од Цвеќиња Од Дрво: 200 парчиња Парчиња Дрво Дрвени Лисја Дискови Украси За Деца Сликање САМ Занаети Сликање Ознаки Украси За Домот
zoom_in

Кисангел Недовршени Исечоци Од Цвеќиња Од Дрво: 200 парчиња Парчиња Дрво Дрвени Лисја Дискови Украси За Деца Сликање САМ Занаети Сликање Ознаки

DEN 1352.00

Стока
check Во продавницата

Поништи Овие разноврсни дрвени исечоци се совршени ЗА самостојни проекти, украси за забави или декор на домот. Доволно количество ви овозможува да уживате во забавата со сликање дрво со вашите пријатели и семејство. Совршен дизајн на големина, не премногу голем или не премногу мал, соодветна големина за рачно изработен занает. Можете да направите графити од двете страни, да ги направите вашите уметнички дела поразновидни. Површините се полираат внимателно, извонредната изработка ги прави без брус, не грижете се дека ќе ви ги изгребат рацете додека користите. Опис Недовршени Исечоци Од Дрво Парчиња Дрво Дрвени Лисја Дискови Орнаменти За Деца Сликање САМ Занаети Сликарство Тагови Домашни Украси. Карактеристики-Материјал : Дрво; - Големина : 1, 80Х1, 80Х0, 10см; Пакет Со 200 х Исечоци Од Дрво.

Поврзани производи..