• Свеж
Ph Pandahall Восок Печат Печат Во Собата гроздобер 7pcs Порака Запечатување Восок Печат Глави и 1pc Дрвена Рачка За Божиќ Денот На Вљубените Денот На Мајката Денот На Благод
zoom_in

Ph Pandahall Восок Печат Печат Во Собата гроздобер 7pcs Порака Запечатување Восок Печат Глави и 1pc Дрвена Рачка За Божиќ Денот На Вљубените

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

7 Стил Запечатување Восок Печат : Среќно, Ти Недостига, За Вас, Ви Благодарам, Мојот Пријател, Љубов И Роза цвет-совршена тема за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста На вашите пријатели, љубовници, и семејството Применлива Прилика : Одлично За најава за свадба, покани, белешки за свадба, запечатете ги пликовите за свршувачка, совршен додаток за зачувување на датумите, покана за квинсанера, покани за дипломирање, покани за роденден, користете го На Ренесансен Фестивал, неверојатно е и супер уреден спомен за идна употреба. Вклучен пакет : 1 парче дрвена рачка и 7 различни модели на глави за печат; Материјал : главите за Запечатување се направени од месинг, рачката е изработена од розово дрво, мазна и сјајна површина.висината на дрвената рачка е прибл. 75 мм/ 2,95 инчи, дијаметарот на заптивките е прибл. 2,5 см/ 0,98 инчи, целата висина е прибл. 9 см/ 3,54 инчи. Отстранлив Печат : месинг главите и дрвената рачка можат добро да се совпаѓаат, отстранливи и лесни за инсталирање, заменуваат различни заптивки за различни потреби за запечатување. Рачката и удобно за држење, лицето на печатот е направено правилно и остава совршен печат. Широка Употреба : Печат може да се примени на картички, бележник, стакло, дрво, чоколадни марки работи совршено, Повеќе Идеални за разубавување и украсување на плик, документи, парцели, пакет за вино, честитки, бележници, користете го за да направите многу убав божиќен подарок.

Поврзани производи..